מערכות בקרת מתיחות לתהליכי גלילה , תוצרת MAGPOWER

MAGPOWER Tension Control

חברת MAGPOWR מאז 1968 הינה חלוצה בשימוש  טכנולוגית בקרת מומנט חלקיקים מגנטים עבור יישומים תעשייתים.לחברת MAGPOWR ליין רחב של מוצרים ליישומי בקרת מתיחות רבת עוצמה ושליטה במצמדים ובלמים, מערכות בקרת מתיחות בחוג סגור .

Spyder Plus Tension Controller

בקר מתיחות מדוייק מאוד לעבודה בחוג סגור/פתוח , מתאים לעמדות פריסה וגלילה , ישנו חיבור Ethernet   לשליטה מרוחק ולאיסוף נתונים , קל להפעלה ונוח לתחזוקה. תכונות מתקדמות עבור ישומים עם Dancer.

VERSATEC Tension Controller

בקרת מתיחות רב צדדית  המספקת קלות שימוש וגמישות בהפעלה עם מגון רחב של פונקציות ומצבי פעולה. מתאים לעמדות פריסה וגלילה , ניתן לשלוט מרוחק עם בקר חיצוני , מתאים לשימוש עם ברקס וקלאץ מגנטים

Cygnus Tension Controller

בקרת מתיחות קומפקטית ועוצמתית , יכולת זיהוי של הפסקת יריעה , עבודה בחוג סגור עם LOAD CELL . קל לשימוש עם תצוגה נוחה לתפעול המשתמש. מתאים לעבודה עם 'רקדן' DANCER , כיוונון אוטמטי וכיול LOAD CELL ללא משקל

Load Cells

TS Load Cells

SE-38 First-Edge הוא חיישן יריעה דיגיטלי שתוכנן במיוחד לחומרים בעלי אטימות משתנה. מתאים לחומרים ארוגים בצורה רופפת שקשה לזיהוי בחיישנים  טיפוסיים, וכמעט בלתי אפשריים לזיהוי באוויר או באולטרסאונד.

CL Cantilevered

חיישן האינפרא אדום הדיגיטלי הוא חיישן האינפרא אדום הקטן ביותר שזמין ב-. בגלל גודלו הקומפקטי, משקלו הקל וחוסר הרגישות לאור הסביבה, הוא אידיאלי עבור יישומים במקום מוגבל.

TLC Thin Load Cells
גלאי עין הנשר פורץ הדרך מבית הוא חיישן פוטואלקטרי מבוסס מיקרו-מעבד שנועד לעמוד בדרישות הייחודיות של יריעות  הטקסטיל ותעשיות מיוחדות אחרות
LC -500 Low Tension

חיישן SE-42 משתמש באור אינפרא אדום מווסת. משקלו הקל, גודלו הקטן וחוסר הרגישות לאור הסביבה הופכים לאידיאלי להנחיית חומרים אטומים או שקופים.

GTS Load Cells

חיישן אינפרא אדום DSE – 22 מודד את מיקום היריעה באופן חשמלי. טווח הבקרה מאפשר התאמת נקודת הניתוב . משמש לעתים קרובות בזוגות להנחיה מרכזית כאשר וריאציות רוחב היריעה מוגבלות.

Magnetic Particle Brakes and Clutches

Global Series Brakes
Foot Magnetic Particle Brakes

Perma -Tork Permanent Magnet

Heb250 High Efficiency Brake

Global Series Clutches

הדגמה למערכת בקרת מתיחות

דילוג לתוכן